Jak pracovat s Chystám program?

Chystám program

Chystám program obsahuje desítky aktivit, které prošly metodickou kontrolou a testováním v oddíle. Každá aktivita má svůj výchovný cíl, který mimo jiné pomáhá učit přemýšlet od cíle k volbě vhodných prostředků. Aktivity jsou stavěné na jednotlivé úkoly stezky.

Říkáš si, že skautskou stezku neplníte? Tak ber aktivity jako inspiraci pro obohacení družinového či oddílového programu.

Pro koho je?

Pro všechny rádce, rádkyně, vedení, členy a členky oddílových rad, ale i pro učitele a učitelky, kteří mají chuť zapojit do své výuky tak trošku “jiné aktivity”.

Úvodní stránka 2

Vyhledávej aktivity!

Chceš do programu pro svoji družinu či oddíl zapojit konkrétní program ze stezky? Nic Tě nenapadá? Podívej se na Chystám program!

Dtb hledání aktivit 1

Panel nástroje

Po rozkliknutí každé aktivity najdeš napravo “Nástroje”.

Dtb nástroje 1

Přidávej aktivity!

Přidávání aktivit

Programové bloky

Dtb programové bloky 2

Vzniklý programový blok může vypadat následovně. Mezi jednotlivé aktivity si můžeš dávat i poznámky, které Ti mohou ulehčit realizaci programu.

Kdo jsem