Chystám program

Web Chystám program obsahuje desítky aktivit, které prošly metodickou kontrolou a testováním v oddíle. Každá aktivita na webu Chystám program má svůj výchovný cíl, který mimo jiné pomáhá učit přemýšlet od cíle k volbě vhodných prostředků. Aktivity jsou stavěné na jednotlivé úkoly stezky - ať už skautské, nebo vlčácké/světluškovské

Říkáš si, že stezky v oddíle neplníte? Tak ber aktivity jako inspiraci pro obohacení družinového či oddílového programu.

Chceš vědět, jak Chystám program funguje? Podívej se zde!

Mnoho aktivit vzniklo v rámci projektu Skauting pro školy. Projekt si za svůj hlavní cíl klade obohatit školní výuku o využití venkovního prostředí a zapojit do ní důležitá témata týkající se budování hodnot, postojů a vztahů.

Projekt je realizován s finanční podporou Evropské unie, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a z prostředků Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR. Obsah stránky je zcela na odpovědnosti Junáka - českého skauta, z.s. a jako takový nemůže být považován za stanovisko EU ani MZV ČR.

This project is funded by the European, the Ministry of Education, Youth and Sport and the Ministry of Foreign Affairs of the Czech republic. The content of the document is the sole responsibility of Junák - český skaut, z.s. and can in no way be taken to reflect the views of the European Union of MFA CZ.

Logolink OP VVV hor barva czSkauti na Zemi 2